Установка стеклянной перегородки в офисном помещении с маятниковой стеклянной дверью

г. Чернигов, ул. Коцюбинского, 49

Отзыв клиента

г. Чернигов

Александр

Установка стеклянной перегородки в офисном помещении с маятниковой стеклянной дверью

"Знайшов компанію "КОЗАК ПРО" в мережі інтернет, зробив замовлення. Були деякі складнощі під час реалізації проекту, але кінцевий результат нас повністю влаштовує, вийшло навіть трохи краще ніж ми сподівались."

Монтаж закладных элементов в потолке для крепления конструкции, установка перегородки из закалённого матового стекла толщиной 10 мм с маятниковой дверью

Отримайте точний розрахунок вартості + експертну консультацію

Інженер приїде до Вас, проведе експертну оцінку об'єкту, відповість на питання, обов'язково порадить та порекомендує і після точних вимірів ми запропонуємо варіанти різних цінових категорій

Ім'я
Номер телефону *
Бажана дата і час:

Встановимо на десятиріччя

Правильний та якісний монтаж світлопрозорих та інших будівельних  конструкцій від сертифікованих майстрів "КОЗАК ПРО". Використовуємо передові методи і технології, сучасні якісні європейські монтажні матеріали.

Виконуємо монтаж тільки із суворим дотриманням національних стандартів ДСТУ, ДБН, DIN EN, а також німецького нормативно-технічного стандарта RAL. 

У Вас залишились питання і потрібна консультація?

Запишіться на безкоштовну консультацію. Наші досвідчені менеджери підберуть для вас найбільш прийнятний варіант виходячи з вашого бюджету, потреб та уподобань.

Телефон *
Наверх