Правильний монтаж вікон Чернігів | Київ

В 2019 році компанія "КОЗАК ПРО" вступає до Асоціації Учасників Ринку Вікон та Фасадів і повністю переходить на європейські стандарти монтажних робіт.
Наразі всі наші співробітники проходять добровільну сертифікацію за програмою "Якісний монтаж".
Ми виконуємо правильний монтаж вікон, використовуючи найсучасніші технології

Теплий ізоляційний монтаж вікон від компанії "КОЗАК ПРО"

Монтаж вікон по ГОСТ, Євромонтаж вікон, Захист монтажного шва, Монтаж вікон ДСТУ, Ізоляція монтажного шва, паро-гідроізоляція монтажного шва, Тришаровий монтажний шов - так називають правильний якісний монтаж.

Це фірмовий стиль компанії "КОЗАК ПРО" - поєднання провідних європейських технологій встановлення вікон і власних багаторічних напрацювань. Ми допрацювуємо нижній вузол примикання віконних та дверних блоків за допомогою асортименту підставочних профілів, виконуємо багатошарову зовнішню та внутрішню ізоляцію монтажного пінного шва і використовуємо найкращі монтажні матеріали.

Надаємо гарантію на монтажний шов - 5 років!

Цей тип установки вікон забезпечує високу довговічність, унеможливлює руйнування піни, появу грибка на укосах, продування та протяги.
Завдяки монтажу за нашою технологією, металопластикові та алюмінієві вікна зберігають внутрішній мікроклімат Вашої оселі на довгий час.

1. – монтажна піна; 2. - ПСУЛ (попередньо стиснена стрічка ущільнювача) або зовнішній мс-полімерний герметик; 3. - вологоізоляційна ущільнювальна стрічка; 4. - ПУЛ (пароізоляційна стрічка ущільнювача) або внутрішній акриловий герметик. 5. - теплий підставковий профіль

Технологія: Раму вікна кріплять до стіни через коробку за допомогою анкерів (т.зв. пряме кріплення), або за допомогою анкерних пластин (не менше 1,5 мм завтовшки), вони спеціально призначені для встановлення подібних конструкцій. Цей етап монтажу дуже відповідальний, відхилення за горизонтальним та вертикальним рівнем не повинно перевищувати 1,5 мм на 1 метр виробу.

Після того, як рама закріплена в отворі, герметизуються шви - вони заповнюються монтажною піною, тип якої залежить від пори року. Процедура важлива і відповідальна, потрібно знати технологію і максимально точно дотримуватись правил монтажу. Правильний вибір монтажної піни запобігає появі зазорів, тріщин, протягів – потрібно вибирати лише сертифіковану та високоякісну піну.

Важливо! навіть найякісніша піна втрачає свої тепло- та гідроізоляційні властивості під впливом прямих сонячних променів, ультрафіолет руйнує її буквально за один сезон. Тому після монтажу на піну обов'язково потрібно нанести зовнішній та внутрішній захисний шар.

У процесі використовуємо комплекс матеріалів - стрічки ущільнювачів або текучі герметики і поліуретанову піну. Між зовнішньою поверхнею вікна і чвертю розміщуємо стрічку, що саморозширюється, з еластичного поліуретану для захисту від атмосферних впливів. Якщо монтаж вікна виконується у старому будинку та стіна має руйнування – краще підійде герметик. Усередину стику задаємо поліуретанову піну - один із найкращих сучасних утеплювачів. Зсередини приміщення шов потрібно захистити пароізоляційною стрічкою, а якщо укіс має нерівну поверхню – герметиком. Внутрішній ізоляційний шар перешкоджатиме попаданню в стик вологої пари, яка завжди є в повітрі житлового приміщення.

З боку вулиці безпосередньо під віконним відливом потрібно прокласти водозахисну дифузійну стрічку. Між підставковим профілем та підвіконням для пароізоляції та відображення тепла проклеюється фольгована бутилкаучукова стрічка.

Такий комплекс заходів обходиться дорожче, ніж звичний монтаж вікон "тільки на піну". Зате в процесі експлуатації вікна Ви заощадите набагато більше коштів, виключивши тепловтрати і мікроклімат у Вашому будинку буде комфортним та безпечним для здоров'я.

Тришаровий ізоляційний монтаж із застосуванням якісних матеріалів забезпечує надійну ізоляцію монтажного шва від негативного впливу зовнішнього та внутрішнього середовища, зводить тепловтрати до мінімуму. Повністю відповідає ДСТУ Б В.2.6-79:2009 «Шви монтажні вузлів примикання віконних блоків до стінових отворів. Загальні технічні умови» та сертифікований за програмою "Якісний монтаж"

Теплий підставочный профіль

Один із ключових компонентів установки вікон за системою "Якісний монтаж" - теплий підставочний профіль - застосовується для вирішення проблеми з продуванням та промерзанням зони підвіконня у металопластикових та алюмінієвих вікнах.

Звичайний підставочний профіль - комплектується заводом-виробником, виготовлений із пластику вторинної переробки, призначений тільки для транспортування вікна до місця встановлення, прогинається під вагою виробу і набагато холодніший за віконний профіль.

Теплий підставочний профіль VSThermo VST - це виріб із надщільного екструдованого пінополістиролу. Забезпечує максимальний терморозрив між холодною вулицею та теплим приміщенням. Не менш теплий за віконну раму, твердий як дерево і легкий як пінопласт.

Встановимо на десятиріччя

Правильний та якісний монтаж світлопрозорих та інших будівельних  конструкцій від сертифікованих майстрів "КОЗАК ПРО". Використовуємо передові методи і технології, сучасні якісні європейські монтажні матеріали.

Виконуємо монтаж тільки із суворим дотриманням національних стандартів ДСТУ, ДБН, DIN EN, а також німецького нормативно-технічного стандарта RAL. 

Система REHAU Montage

Сучасна концепція якісного і довговічного монтажу світлопрозорих конструкцій передбачає комбінацію стінового прорізу, віконної конструкції і монтажного шва, як цілісної системи з декількома функціональними шарами, покликаних забезпечити належну працездатність системи під впливом цілого ряду силових та кліматичних факторів.

Функціональні шари монтажних швів

Вікна та двері включаючи монтажні шви, повинні ефективно сприймати навантаження і впливи протягом всього терміну експлуатації. Для виконання цієї вимоги повинна бути забезпечена відповідна геометрія монтажних швів, виконані утеплення та герметизація.

Вода в різних агрегатних станах (пара, рідина або лід) у багатьох випадках є основною причиною появи дефектів будівель у вигляді протікання (під час дощів) або утворення конденсату (під час міграції вологого повітря зсередини приміщення назовні). При цьому вікна і монтажні шви через дощі і високу вологість повітря приміщень будівель можуть стати причиною утворення конденсату.

Для запобігання таких явищ необхідно правильно організувати функціональні шари монтажних швів.

Виносний монтаж вікон в зону утеплювача

Монтаж вікон у зону утеплювача на сьогоднішній день є найбільш технологічним та прогресивним способом встановлення вікон. Забезпечує максимальну енергоефективність, мінімальні втрати тепла, відповідає стандартам Passivhaus – будинки з "нульовим" споживанням енергії.

1. - несущая система Triotherm+ або VSThermo 

2. - Триопсул - трёхслойная лента 3 в 1

3. - утеплитель, гидро- и паро-изоляция.

Технологія:
Правильний монтаж вікон у зону утеплювача, або як його ще можна назвати виносний монтаж вікон за площину несучої стіни - найпрогресивніший та енергоефективний монтаж вікон, що забезпечує мінімальні втрати тепла через віконні конструкції. При такому типі монтажу монтаж вікна виконується в кілька етапів. На першому етапі виконується монтаж системи Triotherm+ або VSThermo VST за площину несучої стіни, а потім монтаж самого вікна на стрічку ТРІО ПСУЛ. Відповідає ДСТУ Б В.2.6-79:2009 «Шви монтажні вузлів примикання віконних блоків до стінових отворів. Загальні технічні умови», сертифікований за програмою "Якісний монтаж" та підходить для встановлення вікон у будинки з "нульовим" енергоспоживанням Passivhaus.

Виносний монтаж вікон у зону зовнішнього утеплювача із застосуванням оригінальних матеріалів VSThermo VST та Meesenburg Blaugelb Triotherm+ забезпечує найбільш повну та ефективну ізоляцію монтажного шва від негативного впливу зовнішнього та внутрішнього середовища, зводить до мінімуму тепловтрати через монтажний шов. Такий спосіб встановлення вікон дозволяє отримати максимальну віддачу від інвестицій в енергозберігаючі матеріали при будівництві Вашої мрії!

ОБЕРЕЖНО!
"Стандартний монтаж" або

"Як робити не треба!!!"

Такий вид монтажу наша компанія не здійснює!
Установка вікон у такий спосіб не відповідає ДСТУ Б В.2.6-79:2009 «Шви монтажні вузлів примикання віконних блоків до стінових отворів. Загальні технічні умови» , тому допустима лише для неопалюваних технічних приміщень або холодних балконів.

Такий монтаж, найпростіший і найдешевший, Вам за замовчанням пропонує переважна більшість віконних фірм та бригад з встановлення вікон. Правда при такому виконанні "умільці" примудряються економити на замовнику - дешева піна, анкерні пластини завтовшки менше 1,5 мм, недостатньо точок кріплення, відсутність вологозахисту та пароізоляції. І як результат: протяги, продування, пліснява, грибок гарантовані!

Отримайте точний розрахунок вартості + експертну консультацію

Інженер приїде до Вас, проведе експертну оцінку об'єкту, відповість на питання, обов'язково порадить та порекомендує і після точних вимірів ми запропонуємо варіанти різних цінових категорій

Ім'я
Номер телефону *
Бажана дата і час:

Контакти

Працюємо  пн-пт з 9:00 до 18:00, без перерви

АДРЕСА

м. Чернігів, проспект Миру 139 офіс 6
зупинка "Ринок Бойова", біля школи №11

м. Київ, вул. Володимирська, 84 офіс 1
станція метро "Олімпійська" або "Палац Спорту"

ТЕЛЕФОН на час військового стану

телефонуйте, з радістю допоможемо Вам!

EMAIL

Вам необхідна допомога?

Наші співробітники обов'язково зв'яжуться з Вами та нададуть всю необхідну інформацію

Ім'я
Номер телефону *
Ваше повідомлення
Наверх